7 חוקים פשוטים להפיק את המירב מסטוצים

ייתכן שזה נוגד את הדעה המקובלת, אבל אפשר להתנגד לרעיון שמין תמיד עדיף עם מישהי שאתה אוהב. אפשר להתייחס לסקס כמו כדורסל: פעילות מהנה שאפשר לעשות איתה לבד או עם אחרים.

אחרי ארבע שנים עם בן זוג אקסקלוסיבי ומחויב, בני הזוג בדרך כלל יודעים לפחות ארבעה עד שישה דברים שאתה אוהב לעשות בסקס. אתה לא חושש לומר “סנטימטר אחד לשמאל.” אבל יחסי מין עם אותו אדם, איתו יש לך ויכוח מי הולך להתקשר לבעל הבית על נקודת הרטיבות בתקרה במטבח, יכולים גם להפוך לשיגרה באופן שמין מזדמן לא יכול.

סקס מזדמן, כמובן, יכול לסבול מהפתעות או מחוסר האינטימיות שלו מדי פעם – לכולנו יש סיפורים על סטץ ללילה. אבל סקס מזדמן מציע חידוש. באותו אופן שכיף להישאר במלון, גם אם אין לך חשק לגור שם, יש משהו סקסי מטבעו בלהתפרע במיטה עם אדם חדש.

מכיוון שהבועה העדינה של סקס מזדמן מתפרצת בקלות רבה, הנה כמה הנחיות ליצירת סקס מזדמן …

כמו בצופים – היו מוכנים.
אם אתם מחפשים יחסי מין מזדמנים, פעלו תמיד תחת ההנחה ששניכם תוכלו לחזור למקומכם בסוף הלילה. עדיף פשוט להיות מוכנים. דאג שיש לך יותר ממגבת אחת. הכן כמה כריות כממספר משתתפי המין. השירותים לא צריכים להיות יקרים או מפוארים – אתם לא פותחים ספא – אבל אתם בהחלט רוצים שהאורחים שלכם ירגישו בנוח. אולי הדבר החשוב ביותר שיש ביד? קונדומים. אף אחד מהדברים האלה לא מפריע יותר מדי אז עשו לעצמכם טובה וקנה את הסוגים הטובים יותר. קנו 17 סוגים שונים כדי שתוכלו להחליף אותו בכל לילה! לא אכפת לי. אם אתה מקיים יחסי מין מזדמנים, וודא כי הקונדומים תמיד יהיו חלק מאותה משוואה.

שמרו על קלילות.
סקס מזדמן, כמו מוס עדין, הוא מורכב באופן מטעה כדי להגיע לתוצאה טובה, נהרס בקלות על ידי ערבוב יתר, והכי חשוב – נהנים ממנו הכי טוב כשהוא קל ופשוט. העניין הוא, שזה לא הזמן ולא המקום לשיחות על בעיות או שיחות עומק. חיבורים מזדמנים יכולים להיות בסקס מיני בלבד, או שהם יכולים לערב כוסית או שתיים בבר נחמד עם איזו שיחה קלילה כמו “איפה גדלת?” ו”מה אתה עושה?”. הראה להן סרטון של הכלב שלך שמנסה לטפס על עץ כדי להשיג סנאי. הימנע מחפירה עמוקה יותר.

זה נכון גם לפעילות וגם לשיחה. אל תציע פעילות שניתן בקלות לפרש אותה כהזמנה לדייט – ארוחה, סרטים, מוזיאונים וכדומה. זה לא שומר על הקלילות. זו מערכת יחסים לא בלעדית. או יותר סביר שמישהו מתכונן ליותר מסקס מזדמן.

אל תתחילו עם דברים קינקיים
סקס מזדמן הוא לא המקום לנסות דברים שאיתם כבר אין לך רמת נוחות בסיסית. יש הבדל עצום בין “מעולם לא קיימתי יחסי מין במכונית, רוצה לעזור לי?” ו”בוא ננסה מועדון סאדו”. לכו על סקס רגיל ששניכם מרגישים איתו בנוח, אולי עם טוויסטים קלים ומהנים. זה לא אומר שאתה צריך לנסות לנסות לממש את הפנטזיות הכי קינקיות שלך.

שאלו את השאלות הקשות לאחר דייט מספר 2
אם אתה מתחבר למישהי פעם אחת – נגיד מאפליקציית היכרויות (הכרויות סקס, סטוצים או הכרויות חינם – אתה לא צריך לתכנן את המחר. הכיף של מין חד פעמי הוא שהוא דורש מאיתנו כל כך מעט. עם זאת, אם שניכם נמשכים לתבנית חרמנית של זיונים מתמשכים, עליכם לקבוע כמה גבולות. אם אתם רואים אי פעם אחד את השני מחוץ לחדר השינה, תוכלו לומר משהו כמו “האם מתאים לך לשמור על זה מזדמן?” קחו בחשבון שזה לא עניין גדול אם הצד השני לא בעניין.

אל תשתהו.
קרבה ממושכת מובילה לאינטימיות, בין אם תרצו או לא. אם אתם מסתובבים עם מישהו מספיק זמן, אתם הופכים לחברים, ואז אתם חברים שישנים באופן קבוע יחד ומבלים את היום שלאחר מכן, ואז בום! אתם בקניון קונים כרטיס ברכה לחג האהבה. אני לא מציע לך להרים את המכנסיים ולצלול דרך החלון בן 5 הקומות הקרוב ברגע שאתה גומר. אני רק אומר שארוחת הבוקר היא אינטימית, כמו גם להתכרבל במשך שעות בצפייה בסדרות TV. אינטימיות ואקראי נוטים לכבות זה את זה.

קראו את המצב.
רוב הסטוצים לא מתחילים כששואלים, “האם היית מוכן לקיים יחסי מין הלילה ללא ציפיות לעתיד וללא התחייבות כלשהי?”. מין מזדמן דורש הסכמה מלאה ונלהבת. עם זאת, במערכת יחסים סתמית, מישהו לעולם לא יסיים איתך במפורש דברים. הם לעולם לא יגידו לך שהם לא רוצים שתישאר אחרי המין. אם הם חברים או מכרים, יתכן ותצטרכו לנהל משא ומתן מחדש על החברות שלך קצת אחרי שישנתם יחד.

אל תעשו את זה מוזר.
זהו כלל מספר אחד למעשה. שניכם לא יוצאים לדייט, אין לכם זכות להעיר על מה הם עושים או מה הם לובשים או עם מי עוד יש להם מערכות יחסים. אתם רק צריכים להציב את הגבולות שלכם, ולקוות שגם זה מתיישב עם הציפיות שלהם. אל תשתלטו. אל תעקוב אחר האינסטגרם או פייסבוק שלהם באדיקות. אל תפרסמו כי שניכם יוצאים ביחד. פשוט היו מגניבים ותיהנו מסקס בכיף.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *